Täienduskoolitus “Töö raskete klientidega” 28.–29.11

Kas oled tundnud hirmu, kui klient kõrgub ähvardavana ja häälekana su kohal? On sulle tuttavad patoloogilised sarikaebajad? Korrast-korda tundlik, võbelev, nuttev klient? Mida teha, kui klient sooviks olla minu sõber või talle tundub, et mina olen “tema elu pääste”? On sul kokkupuuteid “energiavampiirist” klientidega?

Kui jah, ja sa soovid neid vähem või rohkem jõulisi manipulatsioonimustreid paremini tunda ja läbi näha, et neile vastata ja ennast kaitsta ebaturvalises situatsioonis ja suhtes, siis on sul palju abi sellest koolitusest.

Kasutan aluseks 14-jaotusega toimimismustrite mudelit. Selle põhjalikuks ja elust toodud näidetega läbi rääkimiseks ja läbi arutamiseks kulub 2 koolituspäeva. Senistes koolitusgruppides on meil olnud ülipõnev. : ) Osalejad on öelnud, et see on nagu põnev draama või kuuldemäng. Ma ei räägi üksi hommikust õhtuni teooriat. Toome tüübinäiteid elust, kirjandusest ja kunstist. Osalejad täiendavad oma kogemuste, tähelepanekute ja värvikate lugudega. Koolituse läbimisel saab kaasa tunnistuse.

Soovi korral on sul võimalik läbi teha enesemonitooring PSP isiksuseküsimustikuga. Saad teada, mis on sinu enda tugevused ja ressursid ja sellegi, kas sul on kalduvust ühes või teises üle pingutada või liiale minna. Ehk selline isiksuseomaduste isiklik “kasude-riskide analüüs”. : )

Ajakava
28.11 kell 12–19, päev sisaldab 3 pausi
29.11 kell 10–17, päev sisaldab 3 pausi

Koht: Loov Ruum koolituskeskus, Pirni 7 Tallinn. On olemas ratastooliga juurdepääs.

Koolitaja: Anneli Valdmann, psühholoog ja koolitaja

PS  Tallinna Kogemusnõustajate Kooli 200 akh mahus õppe läbinutel on see täienduskoolitus 5. moodulina läbitud. Kui on soovi korrata, siis muidugi võib seda teha. 🙂

 

Registreerimiseks kirjuta hiljemalt 21.11 meilile kogemuskoda.anneli@gmail.com . Kohtade arv on piiratud.

Lisainfo ka telefonil 5669 6105